KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398418
nr 1239 8418
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Akvarell, Kvinna, signerad. 45x37
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:34:00
100 kr
150 kr
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz